Wakacje z maturą

Zapraszamy na miesięczny, INTENSYWNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY PODSTAWOWEJ (48H) I ROZSZERZONEJ (48H)

Intensywność: trzy razy w tygodniu, 4 godziny lekcyjne + jedna 15 – minutowa przerwa

Szczegółowy harmonogram kursu będzie podany na pierwszych zajęciach.

terminy zajęć:

Poniedziałek 9 – 12.15 lub 13 – 16.45
Środa 9 – 12.15 lub 13 – 16.45
Piątek 9 – 12.15 lub 13 – 16.45

Kogo uczymy?

Zapraszamy uczniów klas maturalnych oraz maturzystów z lat poprzednich, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki maturalne oraz doskonalić swoje umiejętności językowe. Kurs wakacyjny jest w szczególności przeznaczony dla tych, którzy chcą szybko usystematyzować swoją wiedzę i dopracować swoje umiejętności językowe w miłej wakacyjnej atmosferze.

Jaki jest cel kursu?

Kurs wakacyjny pozwoli Państwu zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami maturalnymi określonymi przez Kuratorium Oświaty oraz umożliwi przećwiczenie zagadnień egzaminacyjnych zarówno matury rozszerzonej, jak i podstawowej przy użyciu ćwiczeń oraz materiałów dydaktycznych z zakresu zagadnień maturalnych. Nasi lektorzy pomogą pozbyć się bariery w mówieniu oraz uzupełnić indywidualne braki.

Jak uczymy?

Skutecznie i kreatywnie… nie pozwalamy naszym kursantom się nudzić i dbamy o dobrą atmosferę na zajęciach…

Program intensywnego kursu wakacyjnego przygotowującego do matury podstawowej i rozszerzonej jest autorskim programem nauczania CSJ stworzonym na podstawie wymogów Kuratorium Oświaty. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych lektorów wiemy, że każda grupa ma swoją dynamikę dlatego też program ogólny może podlegać lekkim modyfikacją wynikającym z konkretnych potrzeb grupy.

Każde zajęcia prowadzone są w języku angielskim i skupiają się na konkretnej tematyce. Nasi słuchacze powtarzają struktury leksykalno – gramatyczne oraz ćwiczą ich użycie na podstawie materiałów maturalnych. Podczas zajęć kursanci ćwiczą rozumienie tekstu czytanego oraz rozumienie ze słuchu, a także przygotowują ustne wypowiedzi i uczestniczą w dyskusjach w parach oraz na forum grupy.

Kurs przewiduje regularne prace domowe zadawane co spotkanie oraz jeden egzamin maturalny próbny na przedostatnich zajęciach kursu. W trakcie trwania kursu lektorzy będą organizowali konkursy językowe i quizy w celu sprawdzenia poziomu opanowania materiału.

Nasi lektorzy to osoby kompetentne, z dużym doświadczeniem i gotowe pomagać uczestnikom naszych kursów w uzyskaniu wymarzonego wyniku! 🙂

Zapraszamy do spędzenia z nami wakacji!!!

Zespół CSJ

Zapytaj o kurs