O nas

Centrum Szkoleń Językowych rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku i specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dla osób dorosłych, prowadzeniu kursów firmowych oraz kursów przygotowawczych dla maturzystów w województwie mazowieckim.

Oferta naszych kursów jest bardzo zróżnicowana. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno z języka ogólnego, jak i biznesowego i specjalistycznego. Zależy nam na zmaksymalizowaniu efektu nauczania w optymalnie najkrótszym czasie dlatego na potrzeby klienta biznesowego oraz indywidualnego jesteśmy w stanie przygotować program nauczania ‚szyty na miarę’ i całkowicie dostosowany do potrzeb, z którymi Państwo się do nas zgłaszają.

Kursy firmowe prowadzimy w trybie zarówno indywidualnym, jak i grupowym. W przypadku zajęć grupowych staramy się utrzymać wysoki poziom interakcji pomiędzy uczestnikami kursu dlatego stawiamy na naukę w małych cztero lub sześcio-osobowych grupach.

Kursy maturalne prowadzone są zwykle w grupach od ośmiu do dwunastu uczestników. Organizujemy całoroczne kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, oraz intensywne kursy powtórkowe i wakacyjne. Materiały dydaktyczne i ćwiczenia dostosowane są do najnowszych wymogów maturalnych zarówno dotyczących części pisemnej jak i ustnej egzaminu dojrzałości.

Bardzo cenimy sobie długofalową współpracę z naszymi klientami i chcemy cieszyć się z ich sukcesów stąd też przykładamy największą wagę do kadry lektorów, którzy z nami współpracują. W każdym przypadku są to osoby z wykształceniem językowym, dodatkowymi kwalifikacjami pozwalającymi im prowadzić kursy specjalistyczne, międzynarodowym doświadczeniem w nauczaniu oraz w biznesie i pasją do nauczania.

Naszym stałym klientom oferujemy także interesujący program lojalnościowy, który pozwoli zbierać punkty za uczestnictwo w naszych kursach i wymieniać je później na darmowe godziny konwersacji z Native Speakerem.

Zapraszam serdecznie

Magdalena Witkowska
Dyrektor ds. szkoleń