Opinie

Jestem bardzo zadowolony z zajęć w Centrum Szkoleń Językowych. Ich nauczyciele rzeczywiście potrafią nauczyć języka obcego w sposób skuteczny i bezstresowy. Zajmując stanowisko kierownicze, człowiek powinien znać język angielski. Niestety w szkole go nie miałem i zdecydowałem się go nauczyć – mój wybór padł na CSJ. Zajęcia z lektorem odbywają się raz w tygodniu zawsze w porze dla mnie dogodnej. Dostosowuję godzinę z lektorem  do mojej pracy  i innych zajęć. Nie ma sztywnych ram, że zawsze musi być o tej samej porze. Jeśli chodzi o skuteczność nauczania to efekt mnie zaskoczył. Sam uważałem się za człowieka, który niewiele zna angielski. Okazało się, że efekty są bardzo obiecujące. Większą część godziny z lektorem zajmuje nam konwersacja po angielsku. temat konwersacji jest często narzucony dzięki czemu poznaje się nowe zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Jest też zadanej sporo pracy domowej i dzięki temu po trzech miesiącach nauki jestem w stanie wypowiadać się w prostych życiowych sytuacjach i rozumiem treść mówionego słowa. Przystępność formy i jej skuteczność rzeczywiście jest ogroma. Bardzo polecam CSJ.

Krzysztof Denega, kierownik sklepu KAKADU
Z lektorką podjąłem współpracę w ubiegłym roku, ponieważ nowe obowiązki służbowe, które były związane m.in. z częstymi kontaktami z osobami władającymi wyłącznie językiem angielskim, wymusiły podniesienie moich kompetencji językowych.
Do CSJ trafiłem z polecenia kolegi, który był zadowolony z prowadzonych przez nią zajęć. W praktyce potwierdziło się to  i muszę przyznać, że wiele się nauczyłem. Moja lektorka, Pani Magda jest osobą otwartą, miłą i przede wszystkim kompetentną. Doskonale zna język angielski i potrafi tę wiedzę przekazać kursantom. Mogę z czystym sumieniem polecić prowadzone przez nią zajęcia, tym bardziej, że cena jest optymalna w porównaniu do innych lektorów. W przyszłości zamierzam również korzystać z wiedzy i umiejętności pani Magdaleny.
Jacek, audytor, administracja publiczna

Świetna organizacja zajęć, Magda zawsze jest przygotowana. Nie robimy sztampowych cwiczen, lekcje zawsze sa oparte o zainteresowania zawodowe kursanta. Magda dopasowuje się do indywidualnych potrzeb ucznia. Dysponuje materialami, narzedziamy do pracy obecnymi w dobie internetu. Jest tez elastyczna jesli chodzi o zmiane terminu zajec. Goraco polecam Magde jako profesjonalna lektorke.

Bożena Dąbrowska, IT Senior HR Specialist, Mindbox

Gorąco polecam angielski z CSJ.
Moja lektorka w sposób wyczerpujący odpowiada na pytania i ma anielską cierpliwość. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z nauka angielskiego i na pewno nikt się nie będzie nudził podczas zajęć z nią. 

Barbara Markiewicz, Specjalista w Wydziale Kontroli BGK

Zajęcia z języka angielskiego  godne polecenia. Magda zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć, potrafi zaangażować do czynnego udziału w zajęciach. Tematy poruszane na zajęciach splatają moje zainteresowania biznesowe i osobiste. Na zajęciach panuje cudowna atmosfera, która sprawia, że zajęcia stają się dla mnie czasem relaksu. I przede wszystkim ogromny plus za elastyczność w dostosowaniu się do moich nietypowych godzin pracy. Polecam!

Monika Olejniczak, właściciel Akademii Umiejętności